salamate-ravan

تاکید ما بر سلامت روان دانش آموزان

کودک شاد
amoozesh taamoli

رویکرد آموزشی بهشت برین

بیشتر بدانید
faq

درباره ثبت نام سوالی ندارید؟

سوالات متداول

هدف ما در پیش دبستان و دبستان بهشت برین،

آموزش به شیوه نوین در محیطی شاد و صمیمانه،

به دور از رقابت‌های ناسالم و با احترام به ارزش‌های انسانی ست.

پیش ثبت نام بهشت برین

والدین گرامی،

ما در این صفحه سعی کردیم مهم ترین اطلاعات لازم برای شناخت پیش دبستان و دبستان بهشت برین را گرد هم آوریم. از شما متشکریم که زمان ارزشمندتان را در اختیار ما گذاشتید تا به معرفی خومان بپردازیم. در صورتی که با مطالعه مباحث موجود در این صفحه تصمیم بر آن گرفتید تا در جلسات معارفه گروهی پیش از ثبت نام مدرسه بهشت برین شرکت کنید، فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما برای هماهنگی زمان جلسه با شما تماس بگیرند.

بهشت برین، قصه یک عشق مادرانه

بهشت برین قصه یک عشقه، عشق مادرانه. ۱۵ سال پیش که بهشت برین متولد شد می‌خواستیم یک خانه دومی‌برای بچه‌ها بسازیم که امنیت در اون حرف اول رو بزنه. ارزش انسانی و احترام، توجه و مراقبت، چیزیه که باعث میشه آدما امن بشن و به آرامی‌شروع به زندگی کردن و تجربه اندوختن کنند. در گام اول به نیازهای زیستی بچه‌ها خیلی اهمیت دادیم، مثلا آشپزخانه بهشت برین در خود مدرسه است و منوی غذاها غذاهای خانگی است، حتی سعی کردیم سرو غذا‌ها مانند خونه صورت بگیره. یا اینکه مثلا جشن‌های ملی و جهانی با مشارکت خود بچه‌ها و خانواده‌هاشون برگزار میشه، خانواده بچه‌ها در بهشت برین نقش خیلی مهمی‌دارن.
از نظر من آموزش اینه که بچه‌ها روابط خوبی داشته باشند، با خودشون، با دیگران، با محیط اطرافشان. و امیدوارم در نهایت با هستی رابطه خوبی داشته باشند و از زندگیشون لذت ببرند.

ادامه قصه بهشت برین رو میتوانید در ویدئوی زیر از زبان موسس مدرسه، خانم نوشین ناصر، بشنوید.

کودک شاد

ما در بهشت برین معتقد هستیم یک کودک شاد، توانایی یادگیری بیشتری دارد. زمانی که کودک در یک فضای صمیمی‌و پرنشاط قرار می‌گیرد و در امنیت و آرامش شروع به یادگیری می‌کند، نتیجه بسیار بهتری بدست می‌آید. از این رو اولویت ما در بهشت برین، توجه به سلامت روان فرزند شماست. به همین منظور کارشناسان دلسوز و مهربان ما در بخش سلامت روان، علاوه بر زیر نظر داشتن و توجه به نیازهای شخصی هر کودک، هر هفته در قالب فیلم‌های کوتاه چند دقیقه ای به پر تکرارترین مسائل و مشکلات والدین با کودکان می‌پردازند و راه حل‌های عملی را با زبانی ساده و شیوا در اختیار شما والدین عزیز قرار می‌دهند. به عنوان نمونه در این قسمت “صمیمانه با والدین”، ما به عنوان والد می‌آموزیم که “چگونه انجام تکالیف مدرسه را برای کودکمان لذتبخش کنیم”.

در صورتی که این ویدئو را دوست داشتید، می‌توانید با کلیک بر روی دکمه “مشاهده موارد بیشتر”، سایر قسمت‌های “صمیمانه با والدین” را مشاهده کنید.

آموزش تعاملی

اولویت دیگر ما در بهشت برین، آموزش است. رویکرد آموزشی در بهشت برین تلفیقی از روش‌های شناختی، اجتماعی و تعاملی می‌باشد. ما معتقد هستیم هر دانش آموز به شیوه خود می‌آموزد و همه دانش آموزان دارای استعداد و توانایی‌های خاص خودشان می‌باشند. هدف ما شناخت این توانایی‌ها و رشد و پرورش هرچه بیشتر آن‌هاست. اعتقاد ما بر این است که بدون رقابتی کردن محیط آموزشی هم می‌توان زمینه پیشرفت علمی‌کودکان را در فضایی آرام و با دادن اعتماد به نفس به ایشان فراهم کرد. برای آشنایی بیشتر با نحوه آموزش در بهشت برین می‌توانید فیلم آموزش نشانه “م” توسط معلمین پایه اول بهشت برین را مشاهده نمایید.

اطلاعات تماس

تلفن

22282925 - 22284914

ایمیل

contact@beheshtebarin.com

آدرس

خیابان فرمانیه، بعد از دیباجی شمالی، خیابان مریم، کوچه ارغوان غربی، پلاک ۵۲

پیش ثبت نام بهشت برین

والدین عزیز، در صورتی که برای ثبت نام فرزندتان تمایل دارید با پیش دبستان و دبستان بهشت برین بیشتر آشنا شوید، می‌توانید در جلسات معارفه گروهی ما که به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شوند، شرکت نمایید. برای این منظور لطفا اطلاعات لازم در فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در بخش ثبت نام برای هماهنگی زمان جلسه معارفه با شما تماس بگیرند.