درباره ما

بهشت برین، خانه ای دوم برای فرزندان است، با پنجره هایی باز گشوده به دنیایی بزرگتر و بهتر. اینجا فضایی است برای ظهور و شکوفایی استعداد های بیکران انسانی . بهشت برین، تدارک یک زندگی اجتماعی کوچک اما شاد، سالم، دانش بنیان و فکورانه است؛  برای آمادگی بچه ها به حضور شایسته در جامعه و جهان امروز و فردا.

دانش آموزان در چشم ما اصیل ترین موجودات و سرمایه های سرشار هستند؛ هم برای خانواده ها و هم برای سرزمین ایران و جهان آینده. نیکبختی و شادمانی خانواده ها جز به بار آمدن صحیح و سالم فرزندانشان فراهم نمی شود. نخستین سنگ بنای پیشرفته و توسعه پایدار  کشور نیز تعلیم و تربیت درست کودکان است و پرواز دادن آنها به جهان های فراخ.

چشم انداز ما این است:« بهشت برین در سال ۱۴۰۰ مدرسه ای پیشرو و برخوردار از جایگاه برتر در سطح مدارس ابتدایی شهر تهران، با استاندارد های نوین جهانی، بهره گیری از ظرفیت های فرهنگ و تمدن ایرانی و تاثیرگذار در شکل دهی آینده تعلیم دیدگان . مدرسه ای کارآمد در پرورش نسلی دارای عزت نفس و با نشاط، پرسشگر، مشارکت جو، صلح طلب، و متعهد نسبت به خود، دیگران، طبیعت . مبدا هستی»

در بخشی از بیانیه بهشت برین آمده است«… ما با بهره گیری از روش های آموزشی موثر و کارآمد و فناوری های نوین برای رشد ذهنی، بدنی، عاطفی و اجتماعی موزون و تناسب دانش آموزان تسهیل گری می کنیم. و در این راه تفاوت های فردی و تنوع هوشی را مد نظر خویش قرار می دهیم. برای این کار، دانش و مهارت مدیران و معلمان مدرسه را به طور مداوم ارتقا می بخشیم. ما در این راه از مزیت هایی همچون سطح بالای آموزشی، معلم های برجسته، فضای استاندارد، امکانات آموزشی متنوع، ممتاز و بعضأ منحصر به فرد در کشور برخوردار هستیم. ما به طور فعال با خانواده ها و دیگر موسسات علمی_آموزشی و مشاوره ای همکاری می کنیم تا مدرسه ای امن، محیطی صمیمی و مبتنی بر اعتماد، همکاری و احترام به فرهنگ ها داشته باشیم…»

تماس با ما

تلفن: 2228292522284914


آدرس :خیابان فرمانیه، بعد از دیباجی شمالی،خیابان مریم ، کوچه ارغوان غربی – پلاک 52

ارتباط با ماموسسه آموزشی بهشت برین

بهشت برین، خانه ای دوم برای فرزندان است، با پنجره هایی باز گشوده به دنیایی بزرگتر و بهتر. اینجا فضایی است برای ظهور و شکوفایی استعداد های بیکران انسانی . بهشت برین، تدارک یک زندگی اجتماعی کوچک اما شاد، سالم، دانش بنیان و فکورانه است؛ برای آمادگی بچه ها به حضور شایسته در جامعه و جهان امروز و فردا.