آیین نامه انضباطی

اولیای گرامی ضمن تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید، جهت هماهنگی هر چه بیشتر مدرسه با شما پاره ای از قوانین را با هم مرور   می کنیم.

 1. رعایت شعائر دینی و مذهبی (اولیای محترم هنگام ورود به مدرسه رعایت پوشش اسلامی الزامی است)
 2. ساعت کار مدرسه برای دبستان ( صبحگاه ۷:۳۰ و پایان آن ساعت ۱۵:۲۰) و پیش دبستان ( شروع ۹:۰۰ و پایان آن ساعت ۱۴:۳۰) می باشد، حضور دانش آموز حداکثر ۱۵ دقیقه قبل از صبحگاه و خروج از مدرسه حداکثر ۱۵ دقیقه بعد از زنگ الزامی است.حضور دانش آموزان خارج از این زمان در مدرسه  مجاز نمی باشد و مدرسه مسئولیتی در قبال آن ها نمی پذیرد.
 3. دانش آموزانی که از سرویس استفاده می کنند رأس ساعت مقرر آماده باشند تا سرویس دچار مشکل نشود.
 4. نکات ایمنی را هنگام عبور و مرور دانش آموزان جدی بگیرید.
 5. مدرسه، دانش آموزان را تنها به پدر، مادر، راننده ی سرویس و کسی که از قبل توسط والدین هماهنگ شده تحویل می دهد.
 6. رعایت بهداشت و نظافت فردی به منظور پیشگیری از بیماری های مسری، الزامی است. داشتن لیوان شخصی، شستشوی حوله ها  هفته ای یک بار، شستشوی مرتب موی سر، کوتاه نگه داشتن موی سرو کوتاه نگه داشتن ناخن ها الزامی است.
 7. به موقع خوابیدن علاوه بر تاثیر در سلامت جسمانی در بهداشت روانی دانش آموزان نیز موثر است.
 8. نظارت دقیق بر استفاده از رسانه ها اعم از کامپیوتر، تلویزیون، ماهواره و….. الزامی است. ضمناً به همراه داشتن لپ تاپ، تلفن همراه و تبلت توسط دانش آموز ممنوع می باشد.
 9. میان وعده های مدرسه شامل: میوه، خشکبار، آجیل، پاپ کورن خانگی، ذرت بخار پز و سبزیجات است، لطفاً از فرستادن هر گونه شکلات، بیسکویت، آب میوه، شیر کاکائو، شیر، آب معدنی(قمقمه)و ساندویچ خودداری بفرمایید.(لطفاً از به همراه داشتن تغذیه نیم روزی فرزندانمان اطمینان حاصل فرمایید.)
 10. استفاده از وسایل تجملی، اشیاء گرانبها و غیر مرتبط با امور تحصیلی ممنوع است.
 11. استفاده از هرگونه لوازم التحریر به غیر از آنچه توسط مدرسه ارائه شده ممنوع است.
 12. پوشیدن شلوار ورزشی مناسب (به رنگ سرمه ای) به جای شلوار مدرسه تنها در روزهای ورزش بلامانع است.
 13. اهدا هر گونه هدیه به دوستان یا مربیان توسط دانش آموزان و اولیا در طول سال تحصیلی ممنوع می باشد (اولیایی که تمایل دارند می توانند در روز جشن پایان سال مراتب قدردانی از معلم را انجام دهند)
 14. در صورت غیبت دانش آموزان، ولی نامبرده می بایست حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح همان روز علت غیبت را تلفنی به اطلاع دفتر مدرسه برساند.
 15. اولیاء گرامی، برنامه های خود را به نحوی تنظیم نمایند که از گرفتن اجازه ی دانش آموزان جهت خروج از مدرسه یا اجازه جهت مسافرت خودداری نمایند.  تشخیص عذر موجه به عهده مدیر یا معاون مدرسه است. دانش آموزان بیمار بهتر است در منزل استراحت کنند؛ حضور دوباره احتیاج به گواهی پزشک دارد.
 16. به هیچ وجه وقت پزشک با زمان مدرسه تداخل نداشته باشد.
 17. از فرستادن کارت دعوت به مدرسه و دعوت تلفنی برای جشن تولد و  میهمانی های شخصی، خودداری نمایید.
 18. پوشه رابط ارتباط مدرسه با شماست. تکالیف، اطلاعیه ها، رضایت نامه ها و … در آن قرار می گیرد.
 19. اطلاع رسانی مدرسه از طریق اطلاعیه ها، پیامک و سایت و تلگرام صورت می گیرد.
 20. برای برقراری ارتباط با هر یک از کارکنان مدرسه (معلم، مدیریت، روانشناس و . . . ) از قبل با دفتر مدرسه هماهنگی لازم را داشته باشید تا در روز تعیین شده قرار ملاقات ترتیب داده شود.

تماس با ما

تلفن: 2228292522284914


آدرس :خیابان فرمانیه، بعد از دیباجی شمالی،خیابان مریم ، کوچه ارغوان غربی – پلاک 52

ارتباط با ماموسسه آموزشی بهشت برین

بهشت برین، خانه ای دوم برای فرزندان است، با پنجره هایی باز گشوده به دنیایی بزرگتر و بهتر. اینجا فضایی است برای ظهور و شکوفایی استعداد های بیکران انسانی . بهشت برین، تدارک یک زندگی اجتماعی کوچک اما شاد، سالم، دانش بنیان و فکورانه است؛ برای آمادگی بچه ها به حضور شایسته در جامعه و جهان امروز و فردا.